Zakládající členové 13. 7. 1945

06.07.2015 22:00

Po osvobození Sovětskou armádou bylo přikročeno k ustanovení Hasičské jednoty těmito členy:

Pagáč Jaroslav - velitel

Buček Bedřich - předseda

Bašný Richard - jednatel

Vávra Antonín - velitel mládeže

Valchář Jan - pokladník

 

Další členové:

Dyčka Břetislav, Kanček Jan (okrskový velitel zdravotní čety), Magnusek Olin, Stoklasa Rudolf, Drda František, Piesňa Rudolf, Opršel Rudolf, Fusek Michal, Mrlina jOsef, Obadal Antonín, Dresler Vladimír, Janíček, Valchář Jan, Vrzala Josef, Bartošík Jindřich, Horák Josef, Buchta František, Krhovják František, Fiurášek, Šnejdrla Jan, Válek Jan, (Těhan) Rudolf, Čajánek, Dobeš Josef, Maňák Pavel, Černoch Jan, Šnejdrla František, Hurta Josef, Melichařík Jan, Bajer Josef, Rebl Vladimír, Kostík Michal, Uhlíř František, Zapletal Bohuslav,